WYJAZD MŁODZIEŻOWY ENERGYLANDIA - SIERPIEŃ 2024

Bawimy się do końca wakacje 2024 Przygoda w ENERGYLANDII Zapisz się już teraz !

small_c_popup.png
small_c_popup.png

Kraków - Zakopane - Energylandia Zapraszamy do zapisów. Zobacz ofertę. 19-21.08.2024

Zobacz pełną ofertę i program!

Zapisy rozpoczęte

Zobacz nasze inne wyjazdy:

Odtwórz wideo

Wycieczka, przygoda, zabawa

Zakopane, znane jako zimowa stolica Polski, jest wyjątkowym miejscem, które przyciąga turystów nie tylko zimą, ale przez cały rok. Oto pięć głównych powodów, dla których warto odwiedzić to malownicze miasto u podnóża Tatr:

  1. Niesamowite krajobrazy górskie 🏔️: Zakopane oferuje dostęp do przepięknych widoków Tatr, zarówno dla miłośników lekkich spacerów, jak i dla doświadczonych wędrowców. Kasprowy Wierch, Giewont czy Dolina Kościeliska to tylko niektóre z miejsc, które zapierają dech w piersiach.

  2. Bogata kultura regionalna 🎻: Zakopane jest sercem kultury góralskiej, oferując liczne atrakcje związane z lokalnym folklorem, muzyką i sztuką. Można tu zobaczyć tradycyjne drewniane chaty, skosztować regionalnych potraw oraz posłuchać góralskiej muzyki.

  3. Sporty zimowe i rekreacja ⛷️: Miłośnicy sportów zimowych znajdą tu idealne warunki do uprawiania narciarstwa, snowboardingu czy sankowania. Zakopane dysponuje wieloma dobrze przygotowanymi stokami i trasami narciarskimi, a także nowoczesnymi wyciągami.

  4. Relaks i wellness ♨️: Po aktywnym dniu na świeżym powietrzu nic nie relaksuje tak jak odwiedziny w lokalnych termach. Zakopane i okolice oferują dostęp do wielu obiektów termalnych, które są idealne do regeneracji sił i relaksu.

  5. Wydarzenia kulturalne i festiwale 🎭: Zakopane jest gospodarzem wielu imprez kulturalnych, festiwali i konkursów, które odbywają się przez cały rok. Od festiwalu folkloru góralskiego, przez konkursy skoków narciarskich, po festiwale muzyczne – każdy znajdzie coś dla siebie.

Podróż do Zakopanego to świetna okazja do doświadczenia niepowtarzalnego połączenia piękna natury, bogatej kultury oraz aktywnego wypoczynku, co czyni to miejsce wyjątkowym punktem na mapie Polski. 🌲🚡

Sprawdź, co oferujemy w ramach wyjazdu

Świadczenia zawarte w cenie

🔸 przejazd autokarem klasy LUX (barek, DVD, toaleta);
🔸 2 noclegi w hotelu;
🔸 w Hotelu: wyżywienie: śniadania i kolacje, woda;
🔸 wejście do Energylandii;
🔸 na terenie Energylandii: obiad + frytki z napojem;

🔸 spacer z przewodnikiem nad Morskie Oko
🔸 opieka pilota, wychowawców;
🔸 ubezpieczenie NNW
🔸 realizacja wycieczki

Zapraszam – Katarzyna Łapińska – pilot tel. 503 947 261

Warto już teraz podjąć decyzję o zapisie !

Cena wyjazdu przy zapisie do 24 maja 2024:

889,00 zł

Cena wyjazdu przy zapisie od 25 maja 2024:

949,00 zł

__________
TERMIN WYJAZDU
19-21.08.2024
___________
*po więcej informacji zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt telefoniczny.

📍ul. K.E.N. 52 lok.2
Białystok
☎️ nr tel. 537 799 933

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Baw się, ucz i odpoczywaj

Łączymy naukę języka ze zwiedzaniem i świetną zabawą. Mnóstwo atrakcji, konkursów i wyzwań, jakie czekają na uczestników wyprawy oraz moc wiedzy – to mocna strona tego wyjazdu.

 

Tu MUSISZ być – zapraszamy 🙂

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami