Uczymy języków obcych od 2007 r.

Kursy językowe dla młodzieży

Uczymy dzieci języków obcych. Specjalizujemy się w nauce j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Na zajęcia zapraszamy młodzież, chcącą rozwijać swoje kompetencje językowe.

kursy językowe dla młodzieży

Szkoła Językowa ABC to Szkoła z 16 letnią tradycją dzielenia się pasją do języków obcych z naszymi słuchaczami. Mimo to, że naszym głównym zadaniem jest skuteczna nauka języków obcych, nie zapominamy o innych kwestiach, które są dla nas równie istotne.

 

Oferujemy kursy językowe dla młodzieży, uczymy języka:

Forma i organizacja zajęć językowych:

Kursy dla młodzieży w ABC to przede wszystkim:

Dla kogo ten kurs?

Zapraszamy na ten kurs młodzież, chcącą poznać nowe języki, doskonalić swoje umiejętności językowe, czy przygotować się do egzaminów. To idealny czas na rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki języka obcego. Dopasowujemy poziom i metodykę nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego kursanta.

Co jeszcze w ramach kursu?

Najczęstsze pytania

1 – Gdzie odbywają się zajęcia?

Posiadamy dwa własne lokale w Białymstoku, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 52 lok. 2 oraz ul. Józefa Mackiewicza 1 lok. 3. Współpracujemy także ze szkołami i placówkami edukacyjnymi na terenie całego Białegostoku i poza nim, m. in.:

– SP 16, ul. Strażacka, Białystok,

– SP 1

– SP 5

– SP 6

– SP 9

– SP 24, ul. Antoniuk Fabryczny 5/7, Białystok,

– SP 2, ul. Monte Cassino 25, Białystok,

–  ZS w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26 A.

– PS nr 39

– PS 8

Możemy też zorganizować grupę w Twojej okolicy, czy w Twojej firmie.

Oferujemy też zajęcia indywidualne online oraz z dojazdem do klienta.

Tak, oferujemy zajęcia online. Zaczynamy naukę on-line już od 5 roku życie

Uczymy zdalnie języków obcych w całej Polsce i poza jej granicami.

Oferujemy zajęcia w grupach CLASSIC 5-7 słuchaczy i STANDARD 8-10 słuchaczy. Oferujemy też zajęcia indywidualne 1:1, czy 2:1. Istnieje też możliwość utworzenia grup zgodnie z Państwa życzeniem

Na ostateczną cenę kursu wpływają różnorodne czynniki jak np. ilość osób w grupie, ilość zajęć oraz ich długość. Zapraszamy do kontaktu z biurem ABC SJO – tel. 537 799 933 lub biuro@abcszkola.pl

Zajęcia językowe odbywają się w formie aktywnej, rozwijającej kreatywność i chęć do odkrywania języka.  Ogromny nacisk kładziemy na mówienie, dlatego lektorzy przygotowują na każde zajęcia ogrom ćwiczeń „na mówienie”. Ponadto nauczanie języków obcych w ABC prowadzone jest w w oparciu o najnowsze metody dydaktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych podręczników i materiałów uzupełniających.

Tak, a podręczniki są dostosowane do wieku i poziomu kursantów.

Przyporządkowanie kursanta do grupy na danym poziomie językowym odbywa się na podstawie bezpłatnego testu kwalifikacyjnego oraz w razie potrzeby rozmowy z metodykiem.

Zgodnie z umową, obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia. Okres ten liczy się od dnia złożenia rezygnacji w formie pisemnej. W trakcie okresu wypowiedzenia, słuchacz może uczęszczać na zajęcia.

Tak, podczas kursu grupy wiekowe od klasy VI poddawani są regularnym testom i otrzymują oceny procentowe, które wraz z wynikiem testu semestralnego i rocznego decydują o ich ostatecznej ocenie z kursu. Zaświadczenie o ukończeniu kursu otrzymuje kursant, który uzyskał powyżej 60% pkt. z testu semestralnego i rocznego oraz średnią ocen ze wszystkich testów przekraczającą 60%, a także był obecny na minimum 70% zajęć. Kursanci, którzy nie pisali testu semestralnego lub rocznego nie mogą otrzymać dyplomu o ukończeniu kursu.

Raz w miesiącu odbywają się bezpłatne konsultacje w okresie od listopada do maja.

Oferujemy połączenie online. Wówczas kursant uczestniczy w zajęciach jako obserwator, a lektor skupia się na prowadzeniu lekcji stacjonarnie z grupą.

W razie wprowadzenia przez rząd obostrzeń, grupa przechodzi na naukę zdalną i pracujemy na platformie zoom.

Nasi kursanci o nas

Zapisz się już teraz

Zajęcia indywidualne

Zobacz także pozostałe kursy z naszej oferty

Kurs 2

Lekcje indywidualne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. aulla sit amet magna sodales, interdum tortor etlert of dictum mauris loean ultricies lectus quis gravida urna interdum quam bibend.

KURSY INDYWIDUALNE W ABC TO PRZEDE WSZYSTKIM:

1 lekcja - 60 min., cena xx zł.
Zobacz kurs

Kurs 3

Kursy dla firm w ABC

Szczegółowa analiza potrzeb językowych słuchacza Gwarancja zwiększenia swojej wartości na rynku pracy poprzez poszerzenie kwalifikacji Konwersacje z native speakerem

KURSY DLA FIRM W ABC TO PRZEDE WSZYSTKIM:

1 lekcja - 60 min, xx zł.
Zobacz kurs