Uczymy języków obcych od 2007 r.

Kursy językowe dla dorosłych

Uczymy dorosłych języków obcych. Specjalizujemy się w nauce j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

kursy językowe dla dorosłych

Szkoła Językowa ABC to Szkoła z 16 letnią tradycją dzielenia się pasją do języków obcych z naszymi słuchaczami. Mimo to, że naszym głównym zadaniem jest skuteczna nauka języków obcych, nie zapominamy o innych kwestiach, które są dla nas równie istotne.

Oferujemy kursy języka:

Kursy językowe w ABC to przede wszystkim:

Dla kogo ten kurs?

Czas na rozpoczęcie nauki języka jest zawsze dobry. Szczegóły kursów dla dorosłych omawiane są indywidualnie ze słuchaczami ze względu na zróżnicowane potrzeby poszczególnych słuchaczy.

Co jeszcze w ramach kursu?

Poznaj opinie naszych kursantów o nas i o naszych zajęciach:

Najczęstsze pytania

1 – Gdzie odbywają się zajęcia?

Posiadamy dwa własne lokale w Białymstoku, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 52 lok. 2 oraz ul. Józefa Mackiewicza 1 lok. 3. Współpracujemy także ze szkołami i placówkami edukacyjnymi na terenie całego Białegostoku i poza nim, m. in.:

– SP 16, ul. Strażacka, Białystok,

– SP 1

– SP 5

– SP 6

– SP 9

– SP 24, ul. Antoniuk Fabryczny 5/7, Białystok,

– SP 2, ul. Monte Cassino 25, Białystok,

–  ZS w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26 A.

– PS nr 39

– PS 8

Możemy też zorganizować grupę w Twojej okolicy, czy w Twojej firmie.

Oferujemy też zajęcia indywidualne online oraz z dojazdem do klienta.

Tak, oferujemy zajęcia online. Zaczynamy naukę on-line już od 5 roku życie

Uczymy zdalnie języków obcych w całej Polsce i poza jej granicami.

Oferujemy zajęcia w grupach CLASSIC 5-7 słuchaczy i STANDARD 8-10 słuchaczy. Oferujemy też zajęcia indywidualne 1:1, czy 2:1. Istnieje też możliwość utworzenia grup zgodnie z Państwa życzeniem

Na ostateczną cenę kursu wpływają różnorodne czynniki jak np. ilość osób w grupie, ilość zajęć oraz ich długość. Zapraszamy do kontaktu z biurem ABC SJO – tel. 537 799 933 lub biuro@abcszkola.pl

Zajęcia językowe odbywają się w formie aktywnej, rozwijającej kreatywność i chęć do odkrywania języka.  Ogromny nacisk kładziemy na mówienie, dlatego lektorzy przygotowują na każde zajęcia ogrom ćwiczeń „na mówienie”. Ponadto nauczanie języków obcych w ABC prowadzone jest w w oparciu o najnowsze metody dydaktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych podręczników i materiałów uzupełniających.

Tak, a podręczniki są dostosowane do wieku i poziomu kursantów.

Przyporządkowanie kursanta do grupy na danym poziomie językowym odbywa się na podstawie bezpłatnego testu kwalifikacyjnego oraz w razie potrzeby rozmowy z metodykiem.

Zgodnie z umową, obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia. Okres ten liczy się od dnia złożenia rezygnacji w formie pisemnej. W trakcie okresu wypowiedzenia, słuchacz może uczęszczać na zajęcia.

Tak, podczas kursu grupy wiekowe od klasy VI poddawani są regularnym testom i otrzymują oceny procentowe, które wraz z wynikiem testu semestralnego i rocznego decydują o ich ostatecznej ocenie z kursu. Zaświadczenie o ukończeniu kursu otrzymuje kursant, który uzyskał powyżej 60% pkt. z testu semestralnego i rocznego oraz średnią ocen ze wszystkich testów przekraczającą 60%, a także był obecny na minimum 70% zajęć. Kursanci, którzy nie pisali testu semestralnego lub rocznego nie mogą otrzymać dyplomu o ukończeniu kursu.

Raz w miesiącu odbywają się bezpłatne konsultacje w okresie od listopada do maja.

Oferujemy połączenie online. Wówczas kursant uczestniczy w zajęciach jako obserwator, a lektor skupia się na prowadzeniu lekcji stacjonarnie z grupą.

W razie wprowadzenia przez rząd obostrzeń, grupa przechodzi na naukę zdalną i pracujemy na platformie zoom.

Nasi kursanci o nas

Zapisz się na zajęcia już teraz!

Zajęcia indywidualne

Zobacz także pozostałe kursy z naszej oferty

Kurs 2

Lekcje indywidualne

Kursy indywidualne są całkowicie dopasowane pod osobiste preferencje klienta. Oferujemy spotkania o dowolnej częstotliwości trwające 45, 60 lub 90 minut KURSY INDYWIDUALNE W ABC TO PRZEDE WSZYSTKIM: • Indywidualny tok nauczania • Użycie odpowiednich materiałów i metod ściśle związanych z potrzebami słuchacza • Koncentracja na najistotniejszej dla słuchacza tematyce kursu

KURSY INDYWIDUALNE W ABC TO PRZEDE WSZYSTKIM:

1 lekcja - 45, 60 lub 90 min.
Zobacz kurs

Kurs 3

Kursy dla firm w ABC

Szczegółowa analiza potrzeb językowych słuchacza Gwarancja zwiększenia swojej wartości na rynku pracy poprzez poszerzenie kwalifikacji Konwersacje z native speakerem

KURSY DLA FIRM W ABC TO PRZEDE WSZYSTKIM:

Zapytaj o wyjątkowy kurs językowy, dedykowany Twojej firmie.
Zobacz kurs