WYJAZD MŁODZIEŻOWY - SERWY CZERWIEC 2024

Początek wakacji tylko SERWY Zapisz się już teraz !

small_c_popup.png
small_c_popup.png

Półkolonie w SERWACH Zapraszamy do zapisów. Zobacz ofertę. 24-28.06.2024

Zobacz pełną ofertę i program!

Zapisy rozpoczęte

Zobacz nasze inne wyjazdy:

Odtwórz wideo

Wycieczka, przygoda, zabawa

Spędzenie wakacji w Serwach na Mazurach może być wyjątkowym doświadczeniem, oferując szereg atrakcji i zalet dla każdego, kto poszukuje odpoczynku, przygody lub kontaktu z naturą. Oto pięć głównych zalet spędzenia wakacji właśnie w tej malowniczej części Polski:

1. **Bliskość natury i jezior** 🌳🌊 – Serwy położone są w sercu Mazur, regionu znanego z przepięknych krajobrazów i obfitości jezior. To idealne miejsce dla miłośników wodnych aktywności, takich jak żeglarstwo ⛵, kajakarstwo 🛶 czy wędkowanie 🎣, a także dla tych, którzy pragną spędzić czas w otoczeniu natury, oddychając świeżym powietrzem 🍃.

2. **Spokój i cisza** 🌄 – W porównaniu do popularnych, tłocznych miejsc wakacyjnych, Serwy oferują odskocznię od zgiełku miast 🏙️ i gwarantują spokojny wypoczynek. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, chcących odpocząć od codziennego stresu 😌.

3. **Możliwość aktywnego wypoczynku** 🚴‍♂️🚶‍♀️ – Region bogaty jest w ścieżki rowerowe i piesze szlaki turystyczne, co czyni go doskonałym miejscem dla entuzjastów aktywnego wypoczynku. Można tu organizować długie wycieczki piesze lub rowerowe, odkrywając piękno mazurskiej przyrody 🌲🌳.

4. **Atrakcje kulturalne i historyczne** 🏰 – Mazury to nie tylko jeziora i lasy, ale również miejsce z bogatą historią i kulturą. W okolicy Serw znajdują się zamki, kościoły i inne zabytki, które warto odwiedzić, poznając historię regionu 📚.

5. **Gościnność lokalnej społeczności** 🤝 – Mazury słyną z gościnności i przyjaznej atmosfery. Spędzając wakacje w Serwach, można liczyć na ciepłe przyjęcie i możliwość poznania lokalnych tradycji oraz skosztowania regionalnych specjałów kulinarnych 🍽️.

Wakacje w Serwach na Mazurach to doskonała propozycja dla każdego, kto marzy o wypoczynku w pięknych, spokojnych okolicznościach przyrody, z dala od miejskiego zgiełku 🌟.

Sprawdź, co oferujemy w ramach wyjazdu

Świadczenia zawarte w cenie

🔸 4 noclegi w hotelu Albatros Serwy
🔸 wyżywienie w hotelu Albatros: śniadanie, obiad, kolacja
🔸 obiadokolacja w Suwałkach
🔸 przejazd autokarem
🔸 opiekę wychowawców
– 38-55 osób

🔸 5h zajęć języka angielskiego poprzez zabawę i ruch
🔸 przejażdżka Węgierską Kolejką Wąskotorową po Puszczy Augustowskiej oraz
Wigierskim Parku Narodowym
🔸 wejście do Aquaparku w Suwałkach
🔸 rejs statkiem po malowniczych jeziorach i rzekach Augustowskich

🔸ubezpieczenie NNW
🔸 podatek VAT
🔸 składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, Turystyczny Fundusz Pomocowy
🔸 czapeczki firmowe z daszkiem ABC Tour

Zapraszam – Katarzyna Łapińska – pilot tel. 503 947 261

Warto już teraz podjąć decyzję o zapisie !

Cena PROMOCYJNA przy zapisie do 30.04.2024:

1335,00 zł

Cena wyjazdu OD 01.05.2024:

1475,00 zł

__________
TERMIN WYJAZDU
24-28.06.2024
___________
*po więcej informacji zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt telefoniczny.

📍ul. K.E.N. 52 lok.2
Białystok
☎️ nr tel. 537 799 933

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Baw się, ucz i odpoczywaj

Łączymy naukę języka ze zwiedzaniem i świetną zabawą. Mnóstwo atrakcji, konkursów i wyzwań, jakie czekają na uczestników wyprawy oraz moc wiedzy – to mocna strona tego wyjazdu.

 

Tu MUSISZ być – zapraszamy 🙂

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami