WYJAZD MŁODZIEŻOWY DO GRECJI - LIPIEC 2024

Fantastyczne wakacje 2024 Wyjazd do Grecji Zapisz się już teraz !

small_c_popup.png
small_c_popup.png

Jedziemy na wakacje do pięknej GRECJII Zapraszamy do zapisów. Zobacz ofertę. 16-26.07.2024

Zobacz pełną ofertę i program!

Zapisy rozpoczęte

Zobacz nasze inne wyjazdy:

Odtwórz wideo

Wycieczka, przygoda, zabawa

Podróż do Grecji może być niezapomnianym przeżyciem z wielu powodów. Oto osiem głównych zalet, które sprawiają, że warto rozważyć Grecję jako cel swojej kolejnej wycieczki:

  1. Bogata historia i dziedzictwo kulturowe 🏛️: Grecja jest kolebką demokracji, filozofii, igrzysk olimpijskich i wielu innych podstaw współczesnej cywilizacji. Odwiedzając takie miejsca jak Akropol w Atenach, starożytne Delfy czy Knossos na Krecie, można poczuć żywą historię i zanurzyć się w bogactwie kulturowym tego kraju.

  2. Przepiękne krajobrazy 🌅: Grecja oferuje różnorodne krajobrazy, od idyllicznych plaż z białym piaskiem i krystalicznie czystą wodą, przez górzyste tereny, po malownicze zatoki. Każdy znajdzie coś dla siebie, czy to relaksując się na plaży, czy eksplorując naturalne piękno kraju.

  3. Wyjątkowa kuchnia 🍇: Grecka kuchnia jest znana na całym świecie ze swoich smaków i zdrowych składników. Oliwa z oliwek, świeże owoce, warzywa, ryby, sery takie jak feta i mięsa przygotowywane w tradycyjny sposób zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

  4. Gastolubni mieszkańcy 😊: Grecy są znani z gościnności i otwartości na turystów. Ich serdeczne podejście sprawia, że odwiedzający czują się jak w domu, co znacząco podnosi jakość wakacyjnych przeżyć.

  5. Wspaniałe zabytki i muzea 🖼️: Oprócz starożytnych ruin Grecja oferuje liczne zabytki z różnych epok oraz muzea, które prezentują bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne kraju.

  6. Ciepły klimat ☀️: Grecja cieszy się śródziemnomorskim klimatem, oferującym dużo słońca i przyjemne temperatury większość roku. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od chłodniejszej pogody.

  7. Różnorodność wysp 🏝️: Grecja posiada tysiące wysp, z których każda oferuje coś wyjątkowego. Od znanych Mykonos i Santorini, po mniej znane i równie urokliwe wyspy, każda z nich kryje własne skarby do odkrycia.

  8. Atrakcyjne ceny 💰: Pomimo swojej popularności, Grecja pozostaje stosunkowo tanim kierunkiem wakacyjnym, szczególnie w porównaniu z innymi europejskimi destynacjami. Oferuje szeroki zakres opcji zakwaterowania i atrakcji, pasujących do różnych budżetów.

Podróż do Grecji to nie tylko okazja do zobaczenia pięknych miejsc, ale również szansa na doświadczenie unikalnej kultury, historii i gościnności, co sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce na mapie turystycznych destynacji. 🌍✈️

Sprawdź, co oferujemy w ramach wyjazdu

Świadczenia zawarte w cenie

🔸 8 noclegów w hotelu;
🔸 posiłek na trasie w kierunku do i z Grecji;
🔸 przejazd autokarem + opłaty drogowe, parkingi;
🔸 opiekę pilota + opiekunów;
🔸 43-45 os. – 3 opiekunów – 52-60 os. – 4 opiekunów;
🔸 ubezpieczenie KL/NNW;
🔸 opłata VAT
🔸 składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP

🔸 zadanie językowe realizacja zadań na mieście podczas zwiedzania oraz w autokarze;

🔸 Rozmówki w autokarze, co podobało się grupie, gdzie chcieliby wrócić; śpiewanie piosenek oraz dyktanda piosenkowe. Filmy angielskie z zadaniami

🔸 młodzież otrzyma czapeczki firmowe

🔸 upominek z Grecji ufundowany przez firmę ABC Tour dla najlepszej GRUPY, która uzyska najwięcej pkt w PROJEKCIE JĘZYKOWYM

Zapraszam – Katarzyna Łapińska – pilot tel. 503 947 261

Warto już teraz podjąć decyzję o zapisie !

Cena REGULARNA przy zapisie od 01.04.2024:

3750,00 zł + 85 EUR os.

__________
TERMIN WYJAZDU
16.07-26.07.2024
___________
*po więcej informacji zapraszamy do naszego biura lub prosimy o kontakt telefoniczny.

📍ul. K.E.N. 52 lok.2
Białystok
☎️ nr tel. 537 799 933

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Baw się, ucz i odpoczywaj


● Po wyjeździe z Polski pilot komunikuje się z nastolatkami w języku angielskim i
mobilizuje, aby również rozmawiały między sobą w tym języku ♥
● Młodzież zostanie podzielona na grupy: 2-,3-,4- osobowe, w których będzie realizować
nasz PROJEKT JĘZYKOWY – język angielski, w autokarze i podczas zwiedzania. Na
koniec najlepsza grupa otrzyma upominek z wyjazdu
● Przejazd do Kalambaki, zwiedzanie METEORÓW, wiszących klasztorów. Niesamowite cuda
natury – klasztory zawieszone między niebem, a ziemią w których toczy się życie monastyczne
od średniowiecza. Po drodze zatrzymujemy się w pracowni pisania ikon
● Wypoczynek nad morzem, gry i zabawy;
● Wycieczka do stolicy Grecji. Spotkanie
z anglojęzycznym przewodnikiem i wspólne
zwiedzanie Aten rozpoczynamy od Partenonu
wybudowanego na wzgórzu Akropolu, Erechtejonu,
Monumentalne Propyleje

I wiele, wiele innych atrakcji 🙂

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami