Uczymy języków obcych od 2007 r.

ABC Szkoła Języków Obcych w Białymstoku

Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych języków obcych. Specjalizujemy się w nauce j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

ABC Szkołą Językową Roku !!!

Głosuj na nas w plebiscycie Gazety Współczesnej

ABC SJO: Szanowni Państwo. Nasza Szkoła Językowa ABC została wytypowana do Plebiscytu Edukacyjnego 2023 na Szkołę Językową Roku przez Gazetę Współczesną. Będziemy wszystkim ogromnie wdzięczni za każdy oddany głos, który potwierdzi nasze zaangażowanie w nauczanie języków obcych zarówno w szkole jak i w trakcie zagranicznych obozów językowych. Pozdrawiamy zespół ABC SJO.

Dzień dobry, witamy Cię w

ABC Szkole Języków Obcych. Miło nam, że tu trafiłeś. Zobacz naszą ofertę !

ABC Szkoła Języków Obcych

Dziękujemy, że tu jesteś. Oznacza to, że tak jak my kochasz języki obce. Jeśli zechcesz poświęcić nam chwilkę i bliżej nas poznać, to obiecujemy Ci przekazać tylko ciekawe informacje z życia naszej szkoły, ofertę kursów językowych i to, co najciekawsze, czyli aktualne oferty promocyjne naszej szkoły.

Bez względu na to, ile masz lat 3, 30, czy 130, to zawsze dobry moment, by rozpocząć, czy pogłębić swoją wiedzę lingwistyczną. Przygotowaliśmy ofertę dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i zapracowanych przedsiębiorców.

Jeśli zechcesz rozpocząć z nami wspaniałą przygodę poznawania świata poprzez naukę języków obcych, to będzie dla nas zaszczyt towarzyszyć Ci w tej drodze.

W każdym momencie służymy Ci pomocą – możesz do nas zadzwonić, napisać, czy odwiedzić nas w naszej szkole, napić się pysznej kawy i pogadać z Moniką w biurze 🙂

Miło nam będzie Cię poznać. Zespół ABC SJO.

Angielskie ABC i naszym słuchaczom się chce