tel. 537-799-933 Półkolonie

Letnie

Fun and Games in English - summer edition! 2019

Chcesz, by Twoje dziecko aktywnie spędziło czas podczas tegorocznych wakacji?

By przeniosło się w pełen przygód świat piratów lub przeżyło prawdziwą indiańską przygodę?

A może zależy Ci na tym, by podczas świetnej zabawy i atrakcyjnych wyjść poznało nowe zwroty i piosenki w języku angielskim?

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku wymarzone wakacje blisko domu,
to jesteś we właściwym miejscu.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 11 lat, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:30, na niepowtarzalne Wakacje z Angielskim!

Plakat w pliku PDF:  polkolonie-z-angielskim.pdf

polkolonie z angielskim2

♥ OFERTA FIRST MINUTE

Do 17.05.2019 zapłacisz tylko

340 zł!

Cena* standardowa za turnus: 360 zł

* Cena obejmuje: opiekę od 7:30 do 16:30, zajęcia językowe, materiały edukacyjne, wyżywienie (II śniadanie, dwudaniowy obiad, wodę), ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do odwiedzanych miejsc, przejazdy komunikacją publiczną.

ZAPISY

Telefonicznie pod numerem 503 370 558 lub osobiście w biurze przy ul. KEN 52 lok.2

OPŁATY

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata 100 zł* na konto nr

22 1140 2004 0000 3102 7662 3548

w ciągu 3 dni od dokonania zapisu.

Pozostała część kwoty ma zostać wpłacona na powyższy numer konta zgodnie z warunkami zawartymi w Umowie uczestnictwa w półkoloniach.

W tytule przelewu należy wpisać:

• Imię i nazwisko dziecka,
  • „Półkolonie językowe”,
  • Data wybranego turnusu,
  • Wybrana lokalizacja półkolonii.

Istnieje możliwość rezygnacji z powodu nieprzewidzianych okoliczności najpóźniej 3 dni robocze przed rozpoczęciem turnusu. Po tym terminie nie będziemy w stanie przyjąć rezygnacji i wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.

* jest to kwota bezzwrotna w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w półkoloniach.

Sprawdź naszą ofertę: www./jezykinauka.pl/polkolonie-jezykowe-dla-dzieci/polkolonie-letnie/

Półkolonie Tenisowe z ABC

Oprócz zajęć programowych zapewniamy Wam całą paletę atrakcji o charakterze rozrywkowym i kulturalno-poznawczym. Program naszych półkolonii jest dopasowany do wieku uczestników, wspiera aktywny i kreatywny wypoczynek oraz stanowi świetną okazję do nabrania pierwszych doświadczeń w samodzielnym spędzaniu czasu poza domem i do nawiązania nowych przyjaźni.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Oferujemy 5 dni przygód (pon.-pt.), profesjonalną opiekę od 7:30 do 16:30, bogaty wachlarz atrakcji i zajęć, a to wszystko blisko domu.

Plakat w pliku pdf:  Polkolonie-tenisowe.pdf

tenispl2

♥ OFERTA FIRST MINUTE

Do 17.05.2019 zapłacisz tylko

450 zł!

Cena* standardowa za turnus: 470 zł

ZAPISY

telefonicznie pod numerem 503 370 558 lub osobiście w biurze przy ul. KEN 52 lok. 2

OPŁATY

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata 100 zł* na konto nr

22 1140 2004 0000 3102 7662 3548

w ciągu 3 dni od dokonania zapisu.

W tytule przelewu należy wpisać:

• Imię i nazwisko dziecka,
  • „Półkolonie tenisowe”,
  • Data wybranego turnusu,
  • Wybrana lokalizacja półkolonii.

ABC 06pobrane