tel. 537-799-933 O szkole

Nasza misja, wizja i wartości

Dążymy do tego, by poprzez profesjonalną kadrę lektorów, efektywny i wysoki poziom nauczania nowoczesnymi metodami i szeroką ofertę kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, być jedną z najlepszych szkół języków obcych w Białymstoku, która cieszy się popularnością i wysokim zaufaniem Słuchaczy.

Nasza szkoła to miejsce, gdzie nauka odbywa się w miłej, sympatycznej i inspirującej atmosferze. Interesujące zajęcia, właściwa motywacja i zaangażowanie słuchaczy są kluczem do swobodnego komunikowania się ze światem za pomocą języka obcego.

Naszą misją jest pomaganie dzieciom w lepszym starcie życiowym, a dorosłym w rozwoju osobistym i zawodowym. Jest to możliwe dzięki kompleksowej ofercie kursów nauki języków obcych, najbardziej kompetentnym lektorom oraz atrakcyjnym i skutecznym metodom nauki żywego, komunikatywnego języka obcego. Pragniemy otwierać przed naszymi uczniami nowe, szersze możliwości edukacyjne, zawodowe i życiowe.

Wartości:

• Otwartość na potrzeby samorozwoju i wzrastania, dążenia do lepszej jakości życia.
  • Rozumienie indywidualnych potrzeb, niezależnie od wieku, pochodzenia, wykształcenia.
  • Zaspokajanie potrzeb znajomości języków w adekwatny i skuteczny sposób.
  • Skuteczna komunikacja.
  • Zobowiązanie do najwyższej jakości.

Zapraszamy Cię do naszej szkoły!
Aneta Szklanko & Magdalena Uryn & Katarzyna Łapińska