tel. 537-799-933 Kursy

ABC social 01ABC social 02ABC social 03

One2one - zajęcia indywidualne

Naszym słuchaczom oferujemy "skrojone na miarę" kursy języka niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz angielskiego prowadzone one2one (w siedzibie szkoły lub z dojazdem do klienta). Wykorzystujemy metodę tradycyjną lub formułę on-line.
Zajęcia One2One stawiają na komunikację i kontakt z językiem bazując na autentycznych materiałach pozwalając w sposób kreatywny uczyć się języka.
Kursy One2One - prowadzone w siedzibie szkoły, z dojazdem do klienta lub On-line są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących szybko i efektywnie podnieść swoje kompetencje językowe.


Zajęcia indywidualne

  • lektor + słuchacz 
  • lektor + 2 słuchaczy
  • lektor + 3 słuchaczy

 

  • Elastyczna formuła

Lekcje indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego. Możesz uczestniczyć w zajęciach nawet o 7 rano i uczyć się o ulubionym sporcie. Wybierz język, termin, określ częstotliwość i miejsce – dostosujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

  • Z podręcznikiem lub bez

Zajęcia indywidualne mogą być prowadzone w oparciu o podręcznik lub bez podręcznika. Istnieje możliwość, aby lektor przygotowywał wyłącznie dla Ciebie niestandardowe materiały. To zależy od Ciebie i Twoich celów!

 

  • Analiza potrzeb

Na pierwszym umówionym spotkaniu lektor przeprowadzi z Tobą wywiad dotyczący Twoich celów związanych z nauką języka. W zależności od tego, ustalony zostanie Twój indywidualny plan nauki.


Zadzwoń do szkoły i umów się już dziś!


Spotkania indywidualne mogą się odbywać w siedzibie szkoły lub w innym, ustalonym miejscu.
Zapytaj o obszar dojazdu lektora gratis!

tel. 537-799-933

Wypełnij formularz
Oddzwonimy bezpłatnie

ABC 03

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Newsletter

ABC 06pobrane

ABC 09

 

Wspieramy

 

ss2

logo krwiod