Uczymy języków obcych od 2007 r.

Kursy językowe dla dzieci

Uczymy dzieci i młodzież i języków obcych. Specjalizujemy się w nauce j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

64h.

Zajęć w roku

TAK

stacjonarne/zdalne

All

Poziom

45 min.

Zajęcia

English

Język

kursy językowe dla dzieci 5-7 lata

Szkoła Językowa ABC to Szkoła z 15 letnią tradycją dzielenia się pasją do języków obcych z naszymi słuchaczami. Mimo to, że naszym głównym zadaniem jest skuteczna nauka języków obcych, nie zapominamy o innych kwestiach, które są dla nas równie istotne.

Oferujemy dla dzieci kursy języka:

Kursy dla dzieci w ABC to przede wszystkim:

Dla kogo ten kurs?

Zapraszamy na ten kurs dzieciaczki w wieku 3-4 lat. To idealny czas na rozpoczęcie nauki języka obcego. Część naszych dzieci miała już pierwszy kontakt z językiem – uczą się z rodzicami, dziadkami, czy w żłobku, część dzieci stawia tu pierwsze, językowe kroki. Dopasowujemy poziom i metodykę nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego maluszka.

Co jeszcze w ramach kursu?

Odtwórz wideo

Najczęstsze pytania

Posiadamy dwa własne lokale w Białymstoku, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 52 lok. 2 oraz ul. Józefa Mackiewicza 1 lok. 3. Współpracjemy także ze szkołami i placówkami edukacyjnymi na terenie całego Białegostoku i poza nim, m. in.: SP 16, ul. Strażacka, Białystok, SP 24, ul. Antoniuk Fabryczny 5/7, Białystok, SP 2, ul. Monte Cassino 25, Białystok, ZS w Choroszczy, ul. Powstania Styczniowego 26 A. Możemy też zorganizować grupę w Twojej okolicy.

Oferujemy też zajęcia indywidualne online oraz z dojazdem do klienta.

Tak, oferujemy zajęcia online.

Uczymy zdalnie języków obcych w całej Polsce i poza jej granicami.

Oferujemy zajęcia w grupach CLASSIC 5-7 słuchaczy i STANDARD 8-10 słuchaczy. Oferujemy też zajęcia indywidualne, czy 2+1. Istnieje też możliwość utworzenia grup zgodnie z Państwa życzeniem 

Video 48 Min  + 2 Min read to complete

Abc 

Abc

Nasi kursanci o nas

Zapisz dziecko już teraz

Zajęcia indywidualne

Zobacz także pozostałe kursy z naszej oferty

Kurs 2

Lekcje indywidualne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. aulla sit amet magna sodales, interdum tortor etlert of dictum mauris loean ultricies lectus quis gravida urna interdum quam bibend.

KURSY INDYWIDUALNE W ABC TO PRZEDE WSZYSTKIM:

1 lekcja - 60 min., cena xx zł.
Zobacz kurs

Kurs 3

Kursy dla firm w ABC

Szczegółowa analiza potrzeb językowych słuchacza Gwarancja zwiększenia swojej wartości na rynku pracy poprzez poszerzenie kwalifikacji Konwersacje z native speakerem

KURSY DLA FIRM W ABC TO PRZEDE WSZYSTKIM:

1 lekcja - 60 min, xx zł.
Zobacz kurs