Uczymy języków obcych od 2007 r.

ABC Szkoła Języków Obcych w Białymstoku

Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych języków obcych. Specjalizujemy się w nauce j. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

Nauczymy cię języków obcych

Szkoła ABC - język, nauka, zabawa

Wierzymy, że szkoła powinna być miejscem przyjaznym, w którym wszyscy będą czuć się bezpiecznie i swobodnie. Potrzeby każdego kursanta traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu proces nauczania w naszej szkole jest skuteczny i efektywny.

Poznaj naszą MISJĘ, WIZJĘ i WARTOŚCI

To dla nas najważniejsze

Nasi kursanci o nas i o naszej pracy

Zaufali nam

Uczymy języków w firmach

Zobacz z jakimi firmami współpracujemy, bądź współpracowaliśmy i dołącz do nas. Nauka języków to klucz do sukcesu dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Katarzyna Łapińska

dyrektor szkoły Językowej ABC

Szkołę Języków Obcych ABC założyłam w Białymstoku w 2007 roku.
Powstała ona z mego zamiłowania do języka niemieckiego, które pojawiło się u mnie już w czasie szkoły średniej. W trakcie wakacyjnych wyjazdów do rodziny w Austrii poznawałam ten język w praktyce dnia codziennego. Po ukończeniu studiów germanistycznych przez 9 lat nauczałam języka niemieckiego w szkole społecznej. Ukończyłam kursy w Wiedniu, które pozwoliły mi w pełni „doszlifować” zdobyte umiejętności językowe.

Dnia ☀️12 maja o godz. 18.30 odbędzie się webinar prowadzony przez Pana Andrzeja, który odpowie na wszelkie pytania odnośnie wakacyjnej wycieczki do Londynu 12-18.07.2022