ul. KEN 52 lok. 2

Pon-Wt: 10:30 - 18:30

Śr.-Czw: 9:00-17:00; Pt: 8:15-16:15

Poznaj historię Szkoły Językowej ABC

Szkoła Języków Obcych sprawnie rozwija się w Białymstoku już od 2007 roku. Powstała z pasji i zamiłowania Właścicielki do języka niemieckiego i do ludzi. Choć początki były bardzo trudne- niewielki, prawie pusty jeszcze wówczas lokal z jednym biurkiem i krzesłem oraz personel liczący zaledwie trzy osoby – dziś Szkoła prężnie się rozwija. Już w drugim roku prowadzenia działalności, liczba Słuchaczy podwoiła się, a w kolejnych latach stale rosła. Funkcjonujemy w dwóch, położonych w tej samej okolicy lokalach, o metrażu 67 m2 i prawie 100m2. Budynki przy ulicy Mackiewicza i Komisji Edukacji Narodowej to komfortowe, profesjonalnie dostosowane, w pełni wyposażone w nowoczesny technologicznie sprzęt (monitory, projektory, nowoczesne urządzenia do nagrywania i odsłuchiwania dźwięku) oraz atrakcyjne, urozmaicające naukę pomoce dydaktyczne (takie jak Flash Cards, gry planszowe, maty Kiddo, maty Akson oraz wiele innych, stale dokupowanych pomocy dydaktycznych), sale lekcyjne i sale zabaw dla najmłodszych.

Obecnie, poza standardowymi, prowadzonymi w roku szkolnym kursami pięciu najczęściej wykorzystywanych języków obcych, od których zaczynaliśmy swoją działalność, znacznie poszerzyliśmy swoją ofertę. Wprowadziliśmy kursy Online, które są idealnie dostosowane do dzisiejszych potrzeb naszych Słuchaczy. Pozwalają w sposób wygodny, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy, korzystać z możliwości nauki języka obcego pod okiem najlepiej wykwalifikowanych lektorów i w najbardziej komfortowym dla Słuchacza miejscu – domu, pracy, czy na wakacjach. W ciągu roku szkolnego prowadzimy tematyczne warsztaty językowe dla dzieci i dorosłych, umożliwiając im tym samym wyćwiczenie umiejętności językowych w bezpośredniej komunikacji z innymi ludźmi, w przyjemnej atmosferze dobrej zabawy. Podczas wakacji odbywają się Półkolonie dla Dzieci w Białymstoku, oraz Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży organizowane za granicą. Ponadto, przygotowujemy także Party Urodzinowe dla dzieci oraz szereg Animacji na wszelkich rodzinnych, firmowych oraz szkolnych imprezach okolicznościowych. Jako jedna z nielicznych Szkół Językowych wprowadziliśmy także kursy dla seniorów, którzy chcą żyć aktywnie, stale uczyć się i rozwijać.

W związku ze wzrostem konkurencji w zakresie nauczania języków obcych zarówno w Białymstoku, jaki i najbliższej okolicy, nasza Szkoła stoi przed nowymi wyzwaniami. Motywuje nas to do ciągłego rozwoju, uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach i kursach, które stale podnoszą nasze kwalifikacje, co pozwala nam stale spełniać się w naszej pracy.

kl3

Dzięki 12-letniemu doświadczeniu, dobrej znajomości potrzeb lokalnych mieszkańców, starannie dobranej, wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze lektorów, wspólnie realizujemy co raz to nowe pomysły na rozszerzenie i uatrakcyjnienie oferty programowej oraz usprawnienie organizacji i dalszy rozwój Szkoły.

Dyrektor Szkoły Językowej ABC – Katarzyna Łapińska

Szkoła Językowa ABC zaprasza na

Dni Otwarte

Zarezerwuj miejsce już dziś

Zobacz pełen program Dni Otwartych i dołącz do nas już dziś !

Dni otwarte w szkole ABC

02-03 września 2022

Zapisz się już dziś

Przerwa Wakacyjna

SZANOWNI PAŃSTWO

Informujemy, że sekretariat szkoły jest czynny DO 15 LIPCA 2022

OD 18 LIPCA DO 12 SIERPNIA MAMY PRZERWĘ WAKACYJNĄ

Zapraszamy od 15 sierpnia.

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM

537 799 933

Dnia ☀️12 maja o godz. 18.30 odbędzie się webinar prowadzony przez Pana Andrzeja, który odpowie na wszelkie pytania odnośnie wakacyjnej wycieczki do Londynu 12-18.07.2022