tel. 537-799-933 Imprezy

ABC English Fun Time!

ABC ENGLISH FUN TIME – to maraton - prawdziwe święto języka angielskiego! Cyklicznie, co roku w maju i czerwcu organizujemy ten wspaniały DZIEŃ, a naszym celem jest zachęcenie Dzieci do nauki języka angielskiego poprzez świetną zabawę!
Udowadniamy, że skuteczna nauka języka nie musi wiązać się z godzinami spędzonymi w ławce, czy wkuwaniem słówek i struktur gramatycznych na pamięć. W czasie naszych warsztatów dzieci biegają, skaczą, odgrywają scenki, czy też próbują utrzymać równowagę – przyswajając i utrwalając słownictwo z języka angielskiego!

Zapraszamy do współpracy przedszkola i szkoły podstawowe. Istnieje możliwość organizacji

ABC ENGLISH FUN TIME również w Twojej szkole!

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 537-799-933, bezpośrednio w biurze naszej Szkoły ul. KEN.52 lok.2 lub mailowo na adres biuro@abcszkola.pl

ko 039

ko 46