tel. 537-799-933 Aktualności

ABC social 01ABC social 02ABC social 03

Aktualności

Sobotnie świąteczne warsztaty dla dzieci JINGLE ALL THE WAY!

2017-12-04Sobotnie świąteczne warsztaty dla dzieci JINGLE ALL THE WAY!

UWAGA! Święta Bożego Narodzenia już za pasem, ruszamy więc z nową, grudniową propozycją sobotnich warsztatów - ABC SATURDAY FUN już 16 grudnia! Tym razem tematem przewodnim są zbliżające się Święta. Podczas warsztatów JINGLE ALL THE WAY czeka nas wiele wspaniałej zabawy! Przygotujemy między innymi piękne, świąteczne dekoracje, wypieki, będziemy uczestniczyć w wyjątkowych zabawach, dodatkowo na Święta nastroi nas seans filmowy z popcornem!

 

Rezerwacji miejsca dla Dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły lub telefonicznie: 537 799 933.

Serdecznie i świątecznie- zapraszamy!! 

Galeria

plakat warsztaty png
Powrót
tel. 537-799-933

Wypełnij formularz
Oddzwonimy bezpłatnie

ABC 03

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Newsletter

ABC 06pobrane

ABC 09

 

Wspieramy

 

ss2

logo krwiod