tel. 537-799-933 Aktualności

POMOC W ODRABIANIU PRACY DOMOWEJ

2020-11-10POMOC W ODRABIANIU PRACY DOMOWEJ

Drodzy Rodzice naszych Słuchaczy ABC SJO,

dostajemy od Was mnóstwo wiadomości pełnych obaw o naukę Waszych dzieci w okresie pandemii. Dobrze to rozumiemy. Mamy świadomość, że lekcje online w szkołach publicznych nie zawsze wyglądają tak jakbyście tego oczekiwali. Musicie zatem dużo czasu poświęcać, aby Wasze dzieci opanowały materiał. Rozumiemy też,że przez natłok obowiązków nie zawsze jest czas bądź możliwość pomocy przy odrabianiu pracy domowej. Chcemy Was wesprzeć i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom!

Na każdych zajęciach w ABC nasi lektorzy poświęcą chwilę czasu Waszym pociechom na pomoc w odrobieniu pracy domowej- ukierunkują, sprawdzą odrobioną wcześniej pracę domową, wesprą. O szczegółach lektorzy będą informować na zajęciach.

Pamiętajcie, że zawsze służymy pomocą;)

Jesteśmy dla Was!

ABC 06pobrane