tel. 537-799-933 Aktualności

ABC social 01ABC social 02ABC social 03

Aktualności

Konkurs "The most beautiful heart"

2018-02-07Konkurs "The most beautiful heart"

Uwaga! Mamy już luty i jak powszechnie wiadomo, w tym miesiącu na całym świecie obchodzony jest dzień Świętego Walentego. Z tej okazji ogłaszamy konkurs dla naszych najmłodszych Słuchaczy w wieku od 3-7 lat na najpiękniejsze serce! Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku - 12 lutego- czekają nagrody i naklejki MISIA ABC, za które nagrodę specjalną na koniec roku otrzyma osoba, która zbierze ich najwięcej za uczestnictwo w organizowanych przez nas warsztatach i konkursach! 

Prosimy o składanie swoich pięknych serduszek u lektora grupy.Konkurs zostanie rozstrzygnięty poprzez głosowanie wśród Słuchaczy SJO ABC.
Forma, jak i technika pracy są dowolne- do dzieła! :

 

Powrót
tel. 537-799-933

Wypełnij formularz
Oddzwonimy bezpłatnie

ABC 03

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Newsletter

ABC 06pobrane

ABC 09

 

Wspieramy

 

ss2

logo krwiod