tel. 537-799-933 Aktualności

ABC social 01ABC social 02ABC social 03

Aktualności

ABC HUNGRY BIRDS PROJECT

2018-01-10ABC HUNGRY BIRDS PROJECT

Witajcie w środę!
Na zewnątrz pojawił się lekki mróz, wygląda na to, że zawitała do nas zima - WINTER IS HERE! 
Kontynuujemy nowy projekt - ABC HUNGRY BIRDS PROJECT! Nasi najmłodsi Słuchacze podczas lekcji tematycznych będą uczyć się nazw ptaków, które należy dokarmiać zimą, kolorów piórek, rodzajów karmy i wielu innych nowych słówek i zwrotów po angielsku. Wspólnie zadbamy o to, by tej zimy żaden ptaszek nie był głodny-stworzymy im karmniki! Będzie można na bieżąco podążać za postępami projektu, oglądając zdjęcia na Facebooku i na naszej stronie www - a te już niebawem! 

Powrót
tel. 537-799-933

Wypełnij formularz
Oddzwonimy bezpłatnie

ABC 03

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Newsletter

ABC 06pobrane

ABC 09

 

Wspieramy

 

ss2

logo krwiod