tel. 537-799-933 Aktualności

ABC social 01ABC social 02ABC social 03

Aktualności

Zapraszamy na SOBOTNIE WARSZTATY JĘZYKOWE "DO IT YOURSELF"!

2017-10-09Zapraszamy na SOBOTNIE WARSZTATY JĘZYKOWE "DO IT YOURSELF"!
Uwaga, uwaga! :) Mamy coś dla Was na poprawę nastroju w dzisiejszy pochmurny poniedziałek! :) Przygotowaliśmy SOBOTNIE WARSZTATY JĘZYKOWE dla dzieci w wieku 6-10 lat: "DIY- DO IT YOURSELF"! Będziemy wspólnie bawić się przez 5 godzin! Nauczymy się tworzyć jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, super zdobione przybory szkolne, jakich nie ma jeszcze nikt! :) Ponadto, sami przygotujemy zdrowy, pyszny podwieczorek, i obejrzymy film na wielkim ekranie! Jaki? Zdradzimy niebawem :) Podczas wszystkich atrakcji i zabaw będziemy używać JĘZYKA ANGIELSKIEGO- przekonacie się, jakie to proste i ciekawe! :)
Warsztaty odbędą się 21 października, w sobotę, start o godzinie 14:00! Szczegóły i zapisy w sekretariacie szkoły i pod numerem 537 799 933.
Pamiętajcie, że za uczestnictwo w każdych warsztatach i konkursach dostajecie NAKLEJKĘ MISIA ABC- na osobę, która zbierze ich najwięcej w ciągu roku szkolnego czeka SUPER NAGRODA!!! :) ZAPRASZAMY

Powrót
tel. 537-799-933

Wypełnij formularz
Oddzwonimy bezpłatnie

ABC 03

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Newsletter

ABC 06pobrane

ABC 09

 

Wspieramy

 

ss2

logo krwiod