tel. 537-799-933 ABC kursy online

ABC social 01ABC social 02ABC social 03

Nauka języków ONLINE


Zapraszamy na stronę internetową ABC Online, gdzie szczegółowo zapoznasz się z naszymi kursami :

 

www.abcszkolaonline.pl 

20842168 699047846950853 6503111070398335240 n

 

Angielski i niemiecki przez Internet. Nauka, którą pokochasz!

 

Profesjonalne, skrojone na miarę Twoich potrzeb kursy języka angielskiego i niemieckiego online. Oferujemy spersonalizowane kursy, które pomogą Ci komunikować się w języku angielskim i niemieckim. Dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i dostosowujemy program i materiały tak, abyś szybko i skutecznie nauczył się nowego języka.

 

Nasze wirtualne klasy to komfort nauki z dowolnego miejsca i w czasie, który Ci odpowiada. Korzystamy ze sprawdzonych aplikacji i zasobów – gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i pomocy dydaktycznych.

 

 

1online2

 

Pomożemy skonfigurować Twój komputer i będziemy Twoim przewodnikiem po świecie wirtualnej edukacji. 

Instrukcja-nauczanie-online.pdf

Nie czekaj, zapisz się już dziś i zacznij rozmawiać w języku angielskim lub niemieckim! 

ABC Online Kursy Językowe
ul. KEN 52 lok.2
15-687 Białystok
tel. 537-799-933

e-mail: biuro@abcszkola.pl

 

 

W naszej szkole nauczysz się szybko posługiwać językiem angielskim i niemieckim, dzięki metodzie dobranej do Twoich indywidualnych preferencji. Wykwalifikowana kadra nauczycieli sprawi, że angielski będzie Twoją mocną stroną, a jego nauka upłynie przyjemnie i poskutkuje bardzo dobrymi efektami. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów polskich lub native speakerów. W zajęciach uczestniczysz na żywo, gdziekolwiek jesteś – wystarczy komputer lub tablet z dostępem do Internetu. Organizujemy kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Starannie dobieramy także grupy, uwzględniając posiadane umiejętności oraz wiek uczestników.

 

Zajęcia online odbywają się na takiej samej zasadzie, jak w tradycyjnej szkole. Lekcje prowadzone są przez nauczyciela "na żywo", natomiast Ty uczestniczysz w nich, będąc zalogowanym w pokoju online, słysząc i widząc lektora oraz pozostałych Słuchaczy.

 

·  Profesjonalna kadra - rekrutujemy najlepszych lektorów,

·  Idealnie czysty dźwięk - transmisja odbywa się bez opóźnień, wszyscy widzą się i słyszą,

· Korzyści dla Słuchacza - nie tracisz czasu na dojazdy, uczysz się angielskiego i niemieckiego gdziekolwiek jesteś. Wygoda   dla Ciebie, ponad wszystko!

 

Direct Method for English (DMfE)

Podczas zajęć prowadzonych Metodą Bezpośrednią (Direct Method for English), uczestnik oswaja się z naturalnym tempem języka i uczy się wypowiadać, nie tłumacząc sobie zdań z języka polskiego na język angielski. Częste powtarzanie pozwala na przyswojenie sobie bardzo dużego zasobu słów, zwrotów i konstrukcji gramatycznych, które ułatwiają komunikację. Pytania i odpowiedzi w pierwszych etapach nauki są z góry określone i od tego wzoru nie powinien odbiegać ani nauczyciel, ani Kursant. Dzięki temu Słuchacz ćwiczy dokładnie te słowa i struktury gramatyczne, które są zawarte w pytaniach i odpowiedziach. W kolejnych etapach wprowadza się elementy własnej inwencji i uczestnik kursu tworzy coraz więcej własnych, dowolnych odpowiedzi.

 

Kurs języka niemieckiego prowadzony jest metodą tradycyjną. Stanowi więc doskonałą propozycję dla tych, którzy cenią sobie sprawdzone i znane sposoby nauki języka obcego. Podczas kursu systematycznie przyswajasz wiedzę. Nad całym procesem czuwa lektor, który na bieżąco sprawdza Twoje postępy w nauce. Zajęcia mają charakter dynamiczny i są dostosowane do umiejętności i możliwości językowych Słuchacza.


Ucz się języków obcych, gdziekolwiek jesteś!

Serdecznie zapraszamy!

www.abcszkolaonline.pl


tel. 537-799-933

Wypełnij formularz
Oddzwonimy bezpłatnie

Newsletter

ABC 06

pobrane2ABC 09

 

Wspieramy

ss2

 

 

logo krwiod2